Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
Metin2 Radazor Taktikleri ve Radazor Efsunları
#1
 KARAKTER SEÇİMİ
  Biz Radazor için şaman ve ninja karatkerlerini ne kadar güçlü olsalarda kasılmak ve boss kesmede  yetersiz oldukları için önermiyoruz.Radazor keserken savaşçı-sura ve lycan karakterleri çok daha etkili oluyor.

 SAVAŞÇI:Hava kılıcı sklinden aldığı yüksek saldırı gücü sayesinde Radazora oldukça yüksek bir hasar çıkartabiliyor ve çok rahat kesebiliyor.

SURA:Biliyoruzki Radazorun Hasarı oldukça yüksek ve karşısında durmak için sağlam bir tank olmak gerekiyor.Büyülü silah Sura skillerden aldığı hasar azaltmadan dolayı bu konuda oldukça başarılı.Büyülü silah gelen saldırı gücü ve can çekme özelliği sayesinde Radazora karşı oldukça etkili bir seçim.
 
Lycan:Lycanlar bizdiğiniz üzere  skillerinden aldığı saldırı gücü ve saldırı hızı özellikleri sayesinde çok yüksek hasar çıkarabilen bir karakter.Bu yüzden radazora karşı tercih edilen karakterler arasında.
 
RADAZOR EFSUNLARI
 Canavarlara Karşı Güç :Bazı PVP serverlerde bu özellik gerek itemlerin kendisinde gerek efsun olarak gelebiliyor.Eğer oynadığınız pvp serverde bu özellik varsa mutlaka kullanmalısınız.Bu özellik radazora ve diğer slotlara vurduğunuz hasarı attıracaktır.

Ateşe karşı Güç:Bu özellik radazordaki slotlara ve radozara vurduğumuz hasarı oldukça arttırmaktadır.Mutlaka kullanılmalı.

Ateşe karşı dayaknılılık:Biliyoruzki radazorun oldukça yüksek bir hasarı var.Ateşe karşı dayanıklılık  radazorun ve slotların verdiği hasarı oldukça azaltmaktadır.Mutlaka kullanılması gerekir.

Max hp:Radazordan tek yememek adına canımızın yüksek olması gerektiğinden mutlakaa kullanılması gerekir.

Ölümsüzlere karşı Güç:Bu özellik bir çok bossta etkili olduğu gibi Radazora karşıda etkili.Bu özellik radazora verdiğimiz hasarı oldukça fazla arttıracaktır.Mutlaka kullanılması gerekir.
Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi