Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
Metin2 Nemere Efsunları Nemere Taktikleri
#1

METİN2 NEMERE KESİMİ İÇİN KARAKTER SEÇİMİ

  Biz Nemere için şaman ve ninja karatkerlerini ne kadar güçlü olsalarda kasılmak ve boss kesmede  yetersiz oldukları için önermiyoruz.Nemere keserken savaşçı-sura ve lycan karakterleri çok daha etkili oluyor.


SAVAŞÇI:Hava kılıcı sklinden aldığı yüksek saldırı gücü sayesinde Nemereye oldukça yüksek bir hasar çıkartabiliyor ve çok rahat kesebiliyor.

 

SURA:Biliyoruzki Nemerenin  Hasarı oldukça yüksek ve karşısında durmak için sağlam bir tank olmak gerekiyor.Büyülü silah Sura skillerden aldığı hasar azaltmadan dolayı bu konuda oldukça başarılı.Büyülü silah gelen saldırı gücü ve can çekme özelliği sayesinde Nemereye karşı oldukça etkili bir seçim. 


Lycan:Lycanlar bizdiğiniz üzere  skillerinden aldığı saldırı gücü ve saldırı hızı özellikleri sayesinde çok yüksek hasar çıkarabilen bir karakter.Bu yüzden Nemereye karşı tercih edilen karakterler arasında. 


 
METİN2 NEMERE EFSUNLARI

Canavarlara Karşı Güç :Bazı PVP serverlerde bu özellik gerek itemlerin kendisinde gerek efsun olarak gelebiliyor.Eğer oynadığınız pvp serverde bu özellik varsa mutlaka kullanmalısınız.Bu özellik radazora ve diğer slotlara vurduğunuz hasarı attıracaktır.Ölümsüzlere Karşı Güç:Bu özellik bir çok bossta etkili olduğu gibi Radazora karşıda etkili.Bu özellik radazora verdiğimiz hasarı oldukça fazla arttıracaktır.Mutlaka kullanılması gerekir.


Max hp:Radazordan tek yememek adına canımızın yüksek olması gerektiğinden mutlakaa kullanılması gerekir.


Buz Direnci:Bu efsun sadece Buz tılsımında bulunmaktadır.Nemereye Verdiğiniz hasarı  arttırıp,aldığınız hasarı düşürmektedir.Bu özellik max +25 olarak gelmektedir +200 tılsım kullandığınızda.


Saldırı Değeri: Bu efsun Nemereye verdiğiniz hasarı arttıracaktır.Kullanılması gerekir.Bu efsun Oyun içinde zırha gelmektedir.
Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi